غلامرضا خلیل ارجمندی به سمت عضو غیر موظف شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش منصوب کرد.

به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش ، مهندس مونسان مدیرعامل این سازمان طی حکمی غلامرضا خلیل ارجمندی را به سمت عضو غیر موظف شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش منصوب کرد.

وی در این حکم با اشاره به لزوم بکارگیری ظرفیت ها و امکانات شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش تاکید کرده است: با برگزاری منظم جلسات هیات مدیره و تعامل سازنده با سایر اعضاء هیات مدیره در زمینه رشد و توسعه اقتصادی ، صنعتی ، عمرانی و بازرگانی و خدماتی در جزیره کیش های گام های اجرایی برداشته شود.

مهندس مونسان همچنین علاوه بر موارد یاد شده، جذب سرمایه های داخلی و خارجی و ارائه خدمات مطلوب به فعالان اقتصادی، ایجاد سازوکار نظارت دقیق بر فعالیت ها، بهبود رفتارهای مالی و اقتصادی سرمایه گذاران و یاری مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش را ازجمله مهم ترین مسئولیت های “خلیل ارجمندی” برشمرده است.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در این حکم ابراز امیدواری کرده است غلامرضا خلیل ارجمندی در سال حماسه سیاسی و اقتصادی و در چارچوب منشور دولت تدبیر و امید با رعایت سه اصل صحت، دقت و سرعت در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق باشد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.